آراد اس ام اس

قوانین سرویس دهی و استفاده از سامانه پیامک آراد اس ام اس

کاربر گرامی ، آراد اس ام اس بر روی رعایت قوانین بسیار سخت گیر بوده و سرویس دهی بدون اختلال به کاربران خود را ، از هر چیز دیگر مهم تر میداند . لذا از شما خواهشمندیم قبل از ثبت نام و خرید سرویس ، حتما قوانین زیر را مطالعه نمایید .

 

لازمه استفاده از سرویس های آراد اس ام اس ، پذیرفتن قوانینی است که در زیر به صورت کامل ذکر شده است و هر کاربر میبایست این قوانین به صورت کامل مطالعه کرده و سپس اقدام به سفارش سامانه پیامک نماید :


ماده 1 : برای استفاده از پنل پیامک ، کلیه کاربران می بایست اطلاعات مورد نیاز مانند ، نام – نام خانوادگی – شماره تلفن تماس – آدرس کامل پستی – کد ملی و شماره شناسنامه ، تصویر کارت ملی و شناسنامه را در اختیار آراد اس ام اس قرار داده و پس از بررسی و تایید اطلاعات ثبتی ، و پرداخت هزینه سامانه ، خط اختصاصی فعال میگردد . در صورت عدم تکمیل اطلاعات ،خط اختصاصی نیز فعال نخواهد شد .


ماده 2 : ارسال پیامک با محتواهای زیر ممنوع و خلاف قوانین می باشد :

 

ماده 3 : کلیه پیامک های ارسال شده ، توسط واحد پشتیبانی آراد اس ام اس بررسی و در صورت مشاهده پیامک هایی که شامل موارد ذکر شده در ماده ۴ باشد ، قوانین زیر بر آن اعمال خواهد شد .

در صورتیکه از مقررات سایت و مقررات جمهوری اسلامی ایران تخطی نمائید ، مسئولین آراد اس ام اس می توانند بدون اخطار قبلی سیستم وب سرویس و پنل پیامک شما را مسدود و عضویت شما را به حالت تعلیق در آورند .


ماده 4 : آراد اس ام اس تحت هیچ شرایطی مسئولیت خسارتهای وارده در اثر اعتماد و اتکا به اطلاعات قرار گرفته در پیامک های ارسالی را نمی پذیرد .


ماده 5 : مسئولیت تمامی پیامک های ارسالی ، به صورت کامل بر عهده شخص سفارش دهنده پنل پیامک بوده و آراد اس ام اس هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای ارسالی آن کاربر مربوطه ندارد .


ماده 6 : آراد اس ام اس می تواند با توجه به سیاست های اعمال شده از طرف اپراتور های طرف قرارداد ، قوانین خود را تغییر دهد و در صورت نیاز ، مدارکی را نیز از مشترک ، درخواست نماید و در صورتی که مشترک حاضر به ارسال مدارک مورد نیاز نشود ، حساب کاربری ایشان تا زمان تکمیل مدارک غیر فعال خواهد بود همچنین میتواند هر قسمتی از این توافقنامه را در هر موقع تغییر دهد . متن توافقنامه همواره برروی سایت آراد اس ام اس قابل ملاحظه بوده و در صورتیکه در هر زمان با این قرارداد مخالفت داشته باشید می توانید از عضویت این سایت انصراف دهید .


ماده 7 : آراد اس ام اس سرویس حاضر را به همان شکلی که هست ارائه می نماید و تا زمان ارائه سرویس از اپراتور های طرف قرارداد میتواند به مشترکین خود سرویس دهی داشته باشد . در غیر اینصورت هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرویس های ارائه شده ندارد .


ماده 8 : آراد اس ام اس دارای قسمت پشتیبانی ( داخل سامانه ) می باشد و تلاش خود را همواره جهت ارائه خدمات مطلوب می نماید ولیکن تعهدی نسبت به سرعت پاسخگوئی ، عدم پاسخگوئی به سوالات و غیره ، به علت حجم تماسها ندارد . همچنین مشتری تنها می بایست از طریق بخش تیکت در سامانه خود درخواست پشتیبانی ارسال نماید .


ماده 9 : با توجه به استفاده از خطوط 3000 و 1000 و عدم برگشت هزینه پیامک های نرسیده در این اپراتورها ، آراد اس ام اس مسئولیتی در قبال پیامک های نرسیده ندارد .


ماده 10 : آراد اس ام اس در زمان های حساس و اضطراری ، از طریق پیام های داخلی در سامانه و همچنین پیامک به مشترکین ، شرایط مورد نظر به اطلاع کلیه مشترکین خواهد رساند . در صورتی که مشترک بدون توجه به شرایط اعلام شده ، پیامک تکی ، گروهی و … ارسال نماید ، و پیامک های ارسالی به دست مخاطبین مورد نظر نرسیده باشد ، مسئولیتی متوجه آراد اس ام اس نخواهد بود . همچنین مشترک می بایست شرایط را پذیرفته و تا اطلاع بعدی از ارسال پیامک خودداری نماید .

 

ماده 11 : استفاده از این سامانه برای وب سایت هایی با مضامین زیر غیر قانونی می باشد .

 

ماده 12 : هزینه های پرداخت شده در این سامانه به هیچ عنوان قابل برگشت نمی باشد زیرا مبالغ شارژ شده در حساب کاربری در جهت تامین اعتبار در اپراتور ها استفاده میگردد ، لذا قبل از پرداخت هر گونه وجه از واریزی مربوطه اطمینان حاصل بفرمایید .

 

ماده 13 : کلیه سرویس های آراد اس ام اس خطوط ، به صورت 1 ساله در اختیار کاربران قرار میگیرد و کاربران پس از گذشت این مدت می بایست طبق تعرفه موجود در وب سایت آراد اس ام اس ، جهت تمدید خطوط اقدام نمایند .

 

ماده 14 : تاریخ و زمان انقضاء پنل ها در پنل هر یک از کاربران موجود و قابل مشاهده می باشد به همین جهت آراد اس ام اس وظیفه ای جهت اطلاع رسانی در مورد تاریخ انقضاء پنل ها به کاربران ندارد و کاربر میبایست تا زمانی که پنل ایشان مسدود نشده است جهت تمدید پنل خود از بخش پشتیبانی داخل سامانه اقدام نمایند .

 

ماده 15 : خط اختصاصی 14 رقمی هدیه تنها 1 سال و کمتر پس از ثبت نام کاربر و یا نماینده در سامانه ، به ایشان تعلق خواهد گرفت و پس از گذشت این مدت زمان دیگر اعتباری نخواهد داشت .

 

ماده 16 : دامنه ir. به نمایندگان حرفه ای تعلق میگیرد.

 

ماده 17 : در صورتی که حساب کاربری به دلیل تخلف مسدود یا غیر فعال شود ، هزینه بازگشایی مجدد 300.000 ریال خواهد بود که می بایست پرداخت گردد . همچنین تعهد نامه ای نیز از کاربر متخلف دریافت خواهد شد که کاربر می بایست آن را امضاء و اثر انگشت کرده و برای واحد امور مشترکین ارسال نماید . لازم به ذکر است در این وضعیت حساب کاربری متخلف به مدت یک هفته مسدود میگردد . در صورت تخطی مجدد از قوانین و ارسال غیر متعارف ، اطلاعات شخص متخلف ، بدون اطلاع قبلی به حراست ارجاء داده خواهد شد .

 

ماده 18 : عضویت در سامانه و تکمیل فرم ثبت نام ، به منزله پذیرش کلیه قوانین آراد اس ام اس می باشد و کاربر تحت هیچ شرایطی نمیتواند به قوانین موجود اعتراضی نماید .

این قوانین در تاریخ 1391/07/23 تنظیم و در تاریخ 1394/05/03 تغییر یافته است و در صورت لزوم تغییر و اطلاع رسانی میگردد .