آراد اس ام اس

درباره ما

معرفینامه :

مجموعه آراد اس ام اس مفتخر است که با سامانه ای پیشرفته و امکاناتی بی نظیر ، در زمینه ارائه خدمات ارسال و دریافت پیام کوتاه در کشور عزیزمان ایران فعال می باشد . رضایت مندی مشتریان و کاربران عزیز مهمترین هدف این مجموعه است که به جهت افزایش مشتریان و کسب موفقیت روز افزون آنان از صنعت IT و پیام کوتاه پی در پی به دنیال شناسایی نیاز های جدید کاربران و رفع آن ها هستیم . امیدواریم که با تلاش و همت مستمر و مثبت ، مسیر توسعه و اعتلای صنعت IT کشور را ادامه دهیم و در این جهت دست همکاری خود را به سوی کلیه عزیزان و صاحب نظران این صنعت دراز کرده و بیش از پیش امیدوار هستیم .

امکانات و خدمات فنی :

امکانات ارائه شده بر روی سرویس های آراد اس ام اس به صورت کاملا تست شده و بدون مشکل به کاربران و نمایندگان ارائه می گردد . این سامانه جزء معدود سامانه های است که به صورت ماهانه به روزرسانی می گردد و مشکلات و ایرادات احتمالی برطرف و امکانات جدید به صورت رایگان و سفارشی به امکانات کلی اضافه می گردد . گزارش های ماهانه موجود در سامانه ، بر این گفته سحه خواهد گذاشت .

پایداری سرویس دهی :

از انجا که پایداری سرویس دهی در سامانه های پیام کوتاه بسیار حائز اهمیت می باشد ، سامانه آراد اس ام اس بر روی سرور های قدرتمند پشتیبانی میشوند و از بکاپ های روزانه بهره مند شده اند که کاربران آراد اس ام اس میتواند با خیال آسوده از سرویس ها استفاده نمایند.

پشتیبانی و پاسخ دهی :

پشتیبانی تیم فنی ، پاسخگویی سریع و رفع مشکلات کاربران از جمله خدمات آراد اس ام اس می باشد ، تمامی مشکلات کاربران و نمایندگان در ساعات اداری و غیر اداری توسط بخش پشتیبانی سامانه و تماس تلفنی پاسخ داده می شود ، شماره تماس پشتیبانی در ساعات غیر اداری نیز پاسخگویی موارد اضطراری کاربران می باشد .

تعهدات مالی و اخلاقی :

ما از هرگونه هزینه زائد اجتناب می­کنیم، ما عقیده داریم مشتری نباید بهای ضعف­ های مدیریتی و یا هزینه های جاری کار ما را بپردازد.

همچنین به دست آوردن سود کمتر از یک مشتری در صورتیکه به نحوی انجام گردد که مشتری از خدمات ارائه شده رضایت داشته باشد، آن مشتری را به یک قوه تبلیغی خود ساخته مبدل کند، و این افزایش سود ما را به عنوان ارائه دهنده خدمات در برخواهد داشت. این اصول ساده باعث شده قیمت های ارائه شده بسیار مناسب بوده و با بهترین کیفیت به کاربران ارائه گردد .

آراد اس ام اس تنها سامانه ایست که تمامی اوپراتور های پیامک داخل کشور را یکجا و در یک سامانه ارائه می نماید :

امکاناتی که در پنل پیامک شرکت های دیگر نمی بینید :

ارائه راهکار و تولید محتوا :

رویکرد جاری در آراد اس ام اس، انجام فعالیت های اقتصادی دانش محور با دید فرهنگی می باشد که لازمه آن استفاده از نتایج تحقیقات و تئوری های مطرح در حوزه علوم انسانی و اقتصاد است. از این رو آراد اس ام اس راهکارهای تجربه شده و مبتنی بر دانش را برای استفاده بهتر از خدمات پیام کوتاه تولید کرده و از طریق وبگاه خود منتشر می نماید. خوشبختانه ارائه این دست راهکارها با استقبال خوب کاربران و فعالان خرد این بازار مواجه شده است و در سایت های مختلفی بازنشر شده است. هر چند در انتشار و بازنشرها حقوق مؤلفین رعایت نشده است اما الگو شدن آراد اس ام اس و تلاش های مشاهده شده برای رسیدن به شاخص های عرضه شده از سوی آراد اس ام اس ، به رشد کیفی خدمات در حوزه پیام کوتاه کمک شایانی خواهد کرد که موجب افتخار و مباهات است .

امکان اتصال سایر نرم افزارهای کاربران به سامانه ( API ارسال و دریافت پیام کوتاه ) :

آراد اس ام اس وب سرویس و http را به صورت اختصاصی بر روی سامانه آراد اس ام اس نسخه وبمستر قرار داده است تا مشترکین بتوانند از نرم افزارها یا وب سایت خود نیز ارسال و دریافت پیامک داشته باشند .

دیگر خدمات :

آراد اس ام اس زیر گروه مجموعه آراد هاست میباشد و از دیگر خدمات گروه آراد میتوان به ارائه خدمات میزبانی حرفه ای لینوکس ، نمایندگی نامحدود لینوکس ، برنامه نویسی اندروید ، طراحی سایت اشاره کرد

تمامی حقوق آراد اس ام اس برای آراد هاست محفوظ میباشد